Araba Kiralamada Mobil Platform Skyscanner

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Uluslararası gezi arama motoru Skyscanner, artık kullanıcılarına araba kiralamada da fırsatlar sunacak. Otel rezervasyonu ve uçak bileti fırsatlarındaki karşılaştırmalar gibi düşünebiliriz.

İşte yeni araç kiralama uygulaması, en kolay ve en uygun şekilde otomobil kiralama alternatiflerine ulaşılmasını sağlayacak. Ve bu hizmeti saniyeler içinde önünüze serecek.

facebook müşteri hizmetleri

skyscanner

Skyscanner Türkiye Pazarlama Müdürü Murat Özkök, “Avrupa’nın en çok kullanılan seyahat arama platformu olarak, web sitemizdeki araba kiralama motorumuzu seyahat severlerin hayatını kolaylaştırmak amacıyla mobil hayatın içine taşıdık. Dünya çapında 30 milyonun üzerinde indirilen Skyscanner uçuş uygulamasını geliştiren aynı ekip tarafından oluşturulan Skyscanner araba kiralama uygulaması da dünyadaki tüm seyahat severlerin ilgisini çekeceğe benziyor.” dedi.

Özetle web sitelerindeki araba kiralama motoru, kullanıcıların işini kolaylaştırmak için mobil platforma taşınıyor. Yani araba kiralamada mobil dönem başlangıcını gerçekleştiriyorlar.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir