Aralık Ayı Bedava Xbox Oyunları

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Games with Gold kapsamında Aralık ayında Xbox Live Gold üyelerine sunulacak bedava oyunlar açıklandı. İşte Xbox One ve Xbox 360 için gelecek bedava oyunlar. Microsoft’un Xbox 360 ve Xbox One kullanıcıları için sunduğu, PS Plus benzeri üyelik sistemi Xbox Live Gold’un Aralık ayındaki bedava oyunları duyuruldu. Açıklamaya göre Games with Gold başlığı altında 5 adet bedava oyun indirmeye açılacak. Bu oyunların ikisi Xbox One, üçü de Xbox 360 kullanıcıları için geliyor.

facebook müşteri hizmetleri

Xbox One için Aralık ayı boyunca The Incredible Adventures of Van Helsing oyunu bedava olacak. Diğer bedava oyun Thief olurken bu oyun 16 Aralık-15 Ocak tarihleri arasında indirilebilecek. Xbox 360 cephesinde ise kullanıcılar 1-15 Aralık tarihleri arasında Castlestorm’u, 16-31 Aralık tarihleri arasında da Sacred 3’ü ücretsiz olarak indirebilecekler.

Bunun yanında taktiksel shooter oyunu Operation Flashpoint: Dragon Rising de 16-31 Aralık tarihleri arasında Xbox 360 sahipleri için indirilebilir olacak. Games with Gold kampanyası kapsamında her ay sunulan bedava oyunlardan yararlanmak için Xbox Live Gold üyeliğinizin olması gerekiyor. Geçtiğimiz aylarda PS Plus’a kıyasla çok daha kaliteli bedava oyunlar sunan Games with Gold, bu ay çıtayı az da olsa düşürmüş görünüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir