Armut.com 2014’te 250 Bin Aktif Kullanıcıya Ulaştı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Hepinizin yakından tanıdığı ve hizmet sektörünü internet ile birleştiren Armut.com, yılbaşına özel “Türkiye’nin E-Hizmet Haritası“nı kullanıcılara sundu. Armut.com 2015 yılında hemen rezervasyon sistemi ile daha da büyümek istediğini söyledi ve 2014 yılını nasıl geride bıraktığını kısaca özetledi. 2014 yılı boyunca her 2 dakikada 1 talebe ulaşan ünlü internet sitesi, 40 bini aşan hizmet verene ve 246 bini geçen aktif kullanıcı sayısına ulaştıklarını söyledi.

Hizmet taleplerinde ise İstanbul ilk sıraya oturmuş ve İstanbul’dan sonra sırayla Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kocaeli, Konya, Adana, Eskişehir ve Terdağ illeri ilk 10’a girmiş. Bununla birlikte her gün ortalama olarak 79 hizmet sağlayıcısını kendi bünyesine katan Armut.com, 2014 yılında toplam 897 milyon TL’lik talep toplamayı başarmış.

facebook müşteri hizmetleri

:: Haftanın Android Uygulamaları #002

Hizmet kategorilerinde en çok rağbeti ise nakliyat ve ev temizliği hizmeti görmüş durumda. Aşağıdaki görsel ile daha detaylı görebileceğiniz üzere Armut.com‘un 2014 yılındaki performansı, bize bu alandaki aktif potansiyel hakkında fikir sahibi yapıyor. Biz de düşünüyoruz ki müşteri memnuniyeti daima sağlandığı sürece bu pazar büyük bir ivme yakalayacak.

armut.com 1

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir