Arrow’un Misafiri Constantine

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Arrow, 3. sezonunu bitirdi ve milyonlarca kişinin gönlünde taht kurmayı başardı. DC tayfası da Marvel’in peşinden bir dizi dalgası başlatarak, dizileri ardı ardına sıralamıştı ve bazılarının Arrow ve Flash gibi paralel bir şekilde gitmesi izleyicileri daha da birbirine tutkun hale getirmişti. Önce Arrow, ardından Flash ve Gotham yine izleyicileri kendi kaptırırken hepsinin peşinden Constantine geliverdi. Bir sezon devam ettikten sonra beklenen ilgiyi ve alakayı göremeyen Constantine, ne yazıkki yetkili kuruluşça iptal edilmişti.

facebook müşteri hizmetleri

Her ne kadar kapatılmaması için yapılan çevrim içi imzalar, yapımcılara atılan mektuplar vs. tüm çabalar derken iptal edildiği kesinleşmişti ve dizi tarihin tozlu raflarına kaldırmıştı bu da az bir sayıda da olsa Constantine hayranlarını oldukça üzen bir haber olmuştu. -Maalesef aradaki nadir insanlardandım- Ancak o raflardan geri dönmesi çokta uzun sürmedi. Her ne kadar komple dizi yeniden dönmüyor olsa bile Arrow’da Constantine ile karşılaşacağız. Arrow’ un özellikle meta-insanları ve Lazarus Çukuru’ndan sonra olay yelpazesinin daha da gelişebileceğini tahmin ediyorduk. Ettiğimiz gibi de oldu. Dizi de doğaüstü olaylara da yer verecek olan yapımcı, konuk oyuncu olarak Constantine’ i alıyor!

Kendi Twitter hesabında hem video hem de yazılı şekilde bu haberi bizimle paylaşan Matt Ryan, yağmurluğunun tozlandığını ve artık geri dönmek istediğini bize açıkladı. Hem de ne malum belki de Arrow üzerinden Constantine için reklam fırsatı olur ve dizi geri döner ne dersiniz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir