Assassin’s Creed Filmi Çekimleri Başlıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ubisoft tarafından 2012’de duyurlmasına rağmen hala yazım aşamasında olan ve uzun zamandır beklenen Assassin’s Creed filmi başrol oyuncusu Michael Fassbender‘a göre Eylül ayında çekimlere başlıyor.

facebook müşteri hizmetleri

ComingSoon.net’e konuşan Michael Fassbender filmin hikayesi ya da Assassin’s Creed evrenindeki hangi karakteri canlandıracağı hakkında bir bilgi vermekten kaçınsa da filmin çekimlerinin Eylül ayında başlayacağını onayladı. Filmin sürekli ertelenmesi konusunda ise “Replikler yazmak ve üzerinde çalışmak çok yorucu ve uzun bir iş. İyi bir hikayeyi birleştirmek uzun zaman alıyor ve biz gerçekten bu işi doğru yapmak istiyoruz” açıklamasını yaptı.

Bu senenin başında Ubisoft filmin 21 Aralık 2016‘da vizyona gireceğini açıklamıştı. Filmin çekimleri için ise New Regency ve distribütör 20th Century Fox ile anlaştığını açıkladı. Filmde Michael Fassbender haricinde Marion Cotillard‘ı da izleyeceğiz. Filmin yönetmeni ise bir değişiklik olmazsa Justin Kurzel olacak. Filmin konusu ya da hangi karaktere yoğunlaşacağı ise henüz belli olmasa da hayranlar filmin Rönesans İtalya’sında geçmesini bekliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir