Assassin’s Creed Filmine Katılan Yeni Oyuncu Belli Oldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Prodüksiyon süreci sır gibi saklanan, şu ana kadar sadece üç oyuncusu ve yönetmeni duyurulan Assassin’s Creed filmi için bir oyuncu daha duyuruldu; Michael K. Williams.

Kimdir Michael K. Williams? 1966 doğumlu tecrübeli oyuncunun geçmişinde The Wire ve Broadwalk Empire gibi sevilen dizilerin yanında yeni Robocop filmi ve Oscar’a boğulan 12 Years A Slave var. 12 Years A Slave’de Michael Fassbender’ın da yer aldığını düşünürsek ikili beraber oynarken pek sıkıntı çekmeyecek gibi görünüyor.

facebook müşteri hizmetleri

Williams’ın hangi karakteri oynayacağı “tıpkı diğer oyuncularınki gibi” henüz belli değil, ancak filmden gelen bilgilere göre oynayacağı karakter filmin senaryosunda önemli bir yol oynayacak.

Gelen başka bir bilgi ise Ubisoft’un Assassin’s Creed’i tek bir filmle bırakmayacağı, ilk filmden sonra bir de devam filminin çekileceği yönünde.

Çekimleri Eylül ayında başlayacak ve 21 Aralık 2016’da vizyona girmesi beklenen Assassin’s Creed için duyurulan isimler şimdilik Michael Fassbender, Marion Cotillard, Arien Labed ve Michael K. Williams. Michael Fassbender ve Marion Cotillard’ı bu sene gösterime giren Macbeth filminde de izleyebilme şansımız var. Neredeyse duyurulan tüm oyuncuların daha önce beraber çalışmış olması filmin kimyasını iyi etkileyecek gibi görünüyor.

Henüz filmin senaryosu, oyun ile bağlantılı olup olmayacağı ya da oyuncuların hangi karakteri oynayacağı ise belli değil. Eylül’den sonra başlayacak olan çekimlerden önce tüm cast listesinin ve rollerin belli olması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir