Assassin’s Creed Unity’de Mikro Ödeme Bulunuyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ubisoft‘un popüler serisi Assassin’s Creed‘in son halkası Unity için incelemeler ufak ufak çıkmaya başlarken, daha önce duyurulmamış bir özelliği daha ortaya çıktı. Oyun içerisinde gerçek parayla içerik ve geliştirme satın alınabiliyor.

Oyunu oynayarak karakterimizi geliştiriyor, tecrübe puanları ile daha da güçlü bir hale getirebiliyoruz. Ayrıca çeşitli silahları ve kıyafetleri de bu şekilde açabiliyoruz. Ama bunlarla uğraşmak istemeyen oyuncuları “düşünen” Ubisoft, oyuna Helix Credits ismi verilen oyun içi para birimini eklemiş.

20141111091928.0.0Helix Credits sayesinde oyundaki geliştirmeleri “hackleyerek” anında kullanıma hazır hale getirebilme imkanı sunuluyor. Ama işin ilginç yanı, oyun içi bir para birimi olan Helix Credits sadece gerçek parayla satın alınabiliyor. Oyuncuları düşünerek özel paketler de hazırlayan Ubisoft, 9.99 dolar ile 99.99 dolar arasında dört seçenek sunuyor.

facebook müşteri hizmetleri

20141111091902.0

Bu puanlar sadece karakter geliştirmelerini açmıyor. İsterseniz sadece 150 puana Paris haritasındaki belli toplanabilir eşyaların yerlerini görebiliyorsunuz.

20141111092015.0

Geçtiğimiz yıl yayınlanan Assassin’s Creed: Black Flag içerisinde de, kozmetik değişiklikler yapmak için kullanılan, mikro ödemeler hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor. İnternet üzerinde ise pek mutlulukla karşılandığı söylenemez.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir