Assassin’s Creed’e Dev Güncelleme

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Çıktığı günden beri başı sorunlardan kurtulmayan AC: Unity için yeni güncelleme yayınlandı.

Bir çok farklı hata ile adı anılan Assassin’s Creed: Unity‘nin Playstation 4 ve Xbox One versiyonları için tam 6.7 GB boyutunda bir güncelleme yayınlandı. Orta halli bir oyun ile aynı boyuta sahip bu güncellemenin bir çok hatayı düzelttiği söyleniyor.

Ubisoft tarafından yayınlanan güncelleme notlarına bakarsak düzeltilen hatalar şu şekilde: Oyun içerisinde frame kaybı, lockpick ile yaşanan problemler, harita sorunları, companion app ile bağlanma hataları, oyun çökmesine ve ilerleme kaybolmasına neden olan problemler, online oyunlardaki arama sistemi ve bağlanma problemleri çözüme ulaşıyor.

Ubisoft‘un oldukça sorunlu bir şekilde çıkarttığı oyununu tamir etmek için yayınladığı dördüncü ve en büyük güncelleme sayesinde oyunu daha rahat oynamak mümkün olabilecek. Assassin’s Creed: Unity güncellemesini hem Playstation 4 hem de Xbox One  platformları üzerinden yüklemek mümkün.

facebook müşteri hizmetleri

assassins_creed_unity_e3_2014_5

Ubisoft, Xbox One kullanıcıları için küçük bir de sürpriz hazırlamış. Oyunu güncellemeye kalktığınızda 6.7 GB boyutunda dev bir güncelleme dosyası bekliyorsanız yanılıyorsunuz. Xbox One versiyonunda oyun güncellemeyi indirmek yerine, oyunun tamamını tekrardan indirmeye karar veriyor. Ubisoft bu konu ile ilgili özür diledi, suçu bir bakıma Xbox platformuna attı ve düzeltme için çalışmalara başladıklarını açıkladı.

Xbox One sahipleri şu an iki çözüme sahip. Eğer oyunu kutulu olarak satın aldıysanız tamamen silip sıfırdan kurarak güncellemeyi yapabilirsiniz. Böylece oyun keyfinize kaldığınız yerden devam edebilrisiniz. Dijital olarak satın alan şanssız kesim ise oyunu silip baştan indirmekten başka bir seçeneğe sahip değil.

Ubisoft‘un sorunlu çıkış yapan Assassin’s Creed: Unity oyununu tamir etmek için çıkardığı güncellemenin de sorunlu olması ise ilginç bir durum olarak oyun tarihine geçiyor.

Şu an için sadece yeni nesil konsollara gelen dev güncelleme, PC sahipleri için önümüzdeki haftadan itibaren indirilebilir olacak.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Comments are closed.