ASUS CES 2016’da Neler Tanıttı?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

CES fuarları, düzenlendikleri her sene teknoloji severlerin büyük ilgisini görüyor. Bu sene de büyük bir ilgi gören CES, ASUS için nasıl geçti hep birlikte göz atalım. ASUS, insanların yaşam tarzlarına dokunmayı hedefleyen bir firma olma yolunda ilerliyor. Bunu CES 2016’da tanıttıkları ürünlerden anlayabiliyoruz. Firma, kendi ekosistemini oluşturmak istiyor.

MB169C taşınabilir USB monitör
MB169C dünyanın ilk USB Type-C ile bağlanan, 15.6 inç’lik taşınabilir monitörü. Cihazdaki USB Type-C portu ile hem güç hem görüntü aktarımı sağlanabiliyor.

facebook müşteri hizmetleri

8.5mm ile oldukça ince görünen MB169C, 1080p görüntülemeye ve IPS bir panele sahip ve 800 gram ağırlığında.
Designo MX Series 34-inch curved monitor
21:9 görüntü oranına sahip olan televizyon, 3440 x 1440 megapiksellik çözünürlük sunuyor.

VivoMini VC65 Serisi
ASUS’un VivoMini VC65 serisi, bazılarına göre dünyanın en küçük mini PC’si. Dört adet depolama girişine izin veren mini PC’nin, RAID özelikleri bile bulunuyor.

VivoMini VM65N
VivoMini VM65N, hem ofis hem de ev içerisinde kullanılabilecek bir mini PC. Sunduğu DualBay teknolojisi ile iki adet 2.5 inç’lik sabit diski ya da tek adet 3.5 inç’lik sabit diski cihaza bağlayabiliyorsunuz.

VivoStick PC TS10
VivoStick PC TS10, firmanın kalemden esinlenerek tasarladığı Stick PC’si. HDMI girişine sahip herhangi bir monitörü anında bilgisayara dönüştürebiliyor.

Chromebit CS10
Chromebit CS10, iddia edilene göre, 12cm uzunluğuyla dünyanın en küçük Chrome cihazı. Cihazı turuncu renk seçeneğiyle de edinebiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir