Asus GX700 Oyuncu Bilgisayarı Tanıtıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

İFA 2015 birçok firmanın yeni ürünlerini tanıtmasına evsahipliği yaptı. Sony, Asus, Acer gibi birçok firma akıllı telefonlarını ve çeşitli teknolojik ürünlerini tanıttı. Berlinde gerçekleşen bu etkinlik ile tasarım açısından oldukça farklı olan oyuncu bilgisayarı Asus GX700 modeli tanıtıldı. Gerek tasarım gerekse donanımsal özellikler açısından fuarın dikkat çeken ve ilgi gören ürünlerinden biri oldu. Asus özellikle gamerları yani bilgisayar oyuncularını düşünerek yüksek performans veren ve tasarım açısından oyunu yansıtan ürünlerini çıkartmaya devam ediyor.

Bir leptop olmasına rağmen hanesinde harici bir soğutma bulundurarak birçok masaüstü bilgisayarlardan oldukça güçlü ve yüksek performans sergiliyor. Normal bir oyuncu bilgisayarları ile aynı düzeyde denilebilir fakat Asus GX700 modelinin farkı ise harici bir soğutma devresine sahip olmasıdır. Cihazın arka kısımına konumlandırılan ve bir kutu içinde olan sıvı soğutma sistemi sayesinde bilgisayarda gerçekleşen işlemler ne kadar ağır olursa olsun, bu sistem sayesinde çok serin ve soğuk bir şekilde cihaz çalışabilecek.

facebook müşteri hizmetleri

asus

Arkasına eklenen bu iri bölüm ile dolayısıyla Asus GX700 bilgisayarının ağırlığıda arttı. Fakat Asus taşıma konforunuda düşünmüş ve bilgisayarınızı taşırken o bölümü çıkartabiliyorsunuz. Yeni Asus GX700 modelinin özellikleri ise oldukça yüksek. Cihazda 17.3 inç büyüklüğünde bir ekran bulunurken bu ekran 3840×2160 piksel çözünürlük sunuyor. Ayrıca bu modelde yeni işlemci olan K serisi Skylake kullanılacak ve Overclock işlemi izin verilerek cihazın performansı dahada arttırılabilecek. Ayrıca bu seride GeForce GTX 965M 2GB, GeForce GTX 970M 3/6GB ve GeForce GTX 980M 4/8 GB ekran kartı seçeneklerinin kullanıldıklarınıda belirtelim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir