Asus Yeni Telefon ve Saat Tanıtacak !

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Zenfone serisi ile piyasada oldukça büyük bir ses getiren Asus firması Eylül ayında yapılacak olan İFA 2015 etkinliğinde yeni ürünlerinden bazılarını tanıtacak. Etkinlikde olacak cihazlar hakkında bilgiler bulunan bir video resmi sayfa tarafından paylaşıldı. Tıpkı Asus gibi diğer dev teknoloji firmalarıda aralıksız bir şekilde iFA 2015 etkinliği için hazırlık yapıyorlar. Berlinde yapılacak bu fuarda birçok firma söz hakkı alacak ve bunlardan biri ise Asus firması olacak.

facebook müşteri hizmetleri

Yapılacak İFA 2015 etkinliğinde tanıtılacak ürünler hakkında bazı ipuçlarının bulunduğu video Resmi Asus Facebook sayfası tarafından paylaşıldı. Bu videoya göre Asus firması İFA 2015 içerisinde yeni nesil monitörlerini tanıtacak. Ayrıca videoda 2015 yılında çıkarttığı Zenfone 2 modelide bulunuyor. Buda firmanın etkinlik ile beraber yeni bir akıllı telefon çıkartacağını akıllara getiriyor. Bakalım yeni akıllı telefonunda önceki modellere göre donanım anlamında ne gibi değişiklikler olacak.

Video sonunda ise Samsung gibi birçok firmanın artık üretmeye devam ettiği Asus’a özgü yeni bir akıllı saat bulunuyor. Yeni nesil olacak ZenWatch adlı bu saat etkinlik kapsamında tanıtılabilir. Saat şık ve dikdörtgen bir tasarıma sahip olacak. Diğer yandan yeni akıllı telefonunda parmak izi tarayıcısı gibi birçok yeni nesil teknolojilerede yer vermesi gerekiyor. Asus’un telefon anlamındaki tasarım anlayışı birçok kullanıcı tarafından beğenilmiyordu. Yeni cihaz ile değiştirilmiş bir tasarım bizleri karşılayabilir. İşte resmi sayfanın paylaştığı o video.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir