Asus ZenFone 2 Max Üstün Bir Pil ile Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Asus telefonlarına yeni bir model daha ekliyor. ZenFone Max ismi ile çıkacak bu telefon özellikle bataryasıyla dikkat çekiyor. Genel tasarım ve teknik özellikler anlamında ZenFone 2’den çokta farklı sayılmayan bu yeni model Zenfone Max 5000mAh gibi yüksek özellikli bir pil ile karşımıza çıkıyor. Son dönemlerde daha çok Çin malı telefonla ile karşımıza çıkan 5000mAh özellikli piller kervanına Asus’ta katılmış gibi gözüküyor. Söz konusu yüksek kapasiteli pil olunca, daha önce Huawei’in cihazlarında gördüğümüz gibi ZenFone Max’le de başka cihazlar şarj edebileceğiz.

facebook müşteri hizmetleri

5.5 inç ekran boyutu ile gelen ZenFone Max 1080p görüntü verebilecek. Bunun yanında Snapdragon 410 isimli işlemciyi içinde barındıracak olan ZenFone Max, çift flaşa sahip oalcak. Özçekim sevdalıları için ise telefonun ön kamerası 5 Megapiksel olacak. Ekranı Gorilla Glass 4 ile kaplanmış telefon, gücünü ise Snapdragon 410 işlemci ve 2 GB Ram ile sağlıyor. Bunlarla birlikte Asus ZenFone 2 Max, pil ömrü konusunda rekora koşacağına emin gibi duruyor (Bence de güzel bir rekor olabilir pil gücü için) .

5000mAh kapasitelin kullanım deneyimi noktasında önem arz eden detaylarından biri de ne kadar sürede şarj olabildiği. Eğer herhangi bir sürpriz olmaz ise Asus ZenFone 2’nin kutu içeriğinde, Atom Z3580 işlemcili ZenFone 2 modellerinde de gördüğümüz yüksek kapasiteli şarj adaptörünü göreceğiz. Ekim ayında satışa sunulması beklenen Asus ZenFone 2 Max’in fiyatı ve teknik seviyede bazı diğer detayları ise henüz açıklanmadı.

2 thoughts on “Asus ZenFone 2 Max Üstün Bir Pil ile Geliyor

 • 8 Ağustos 2015 at 18:44
  Permalink

  bu batarya zenfone 2 deluxe de olsa efsane olur

  Reply
 • 8 Ağustos 2015 at 17:44
  Permalink

  bu batarya zenfone 2 deluxe de olsa efsane olur

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir