Asus Zenfone 2 Serisi Yeni Modelleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Asus, ZenFone 2 serisinin devamı olan üç yeni modelini Dünya üzerinde ilk defa Türkiye’de piyasaya sürdü. Asus, ZenFone 2 serisinin yeni modelleri ZenFone Selfie, ZenFone 2 Laser ve ZenFone Go oldu. Asus çıkardığı yeni modeller ile birlikte ZenFone 2 serisinde seçeneği çoğaltarak ilgiyi arttırmayı hedefliyor. Sizler için yeni modellerin temel özelliklerine vurgu yapmak istiyoruz.

facebook müşteri hizmetleri

asus zenfone 2 yeni modeller

ZenFone Selfie: 13 MP PixelMaster ve Real Tone flash özelliklerine sahip ön ve arka kameralarıyla birlikte Selfie çılgınlığını bir seviye yukarıya taşıyacağa benziyor.

ZenFone 2 Laser: Lazerli otomatik odak noktası özelliğine sahip 13 MP PixelMaster kamerası ile fotograf ve video çekimlerinde fark yaratacağa benziyor.

ZenFone Go: İleri teknoloji kullanılarak tasarlanan bu yeni modelin en büyük özelliği çekim gücünün çok yüksek olmasıdır. Akıllı telefonlar arasında çekim gücü en yüksek cihaz olarak belirtebiliriz.

Asus, ZenFone 2 serisinin yeni modellerini ilk defa Türkiye’de görücüye çıkartarak, Türkiye pazarına ne kadar önem verdiğini göstermiş oldu.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir