Asus Zenfone 2 Stokları Şimdiden Tükendi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Asus’un üst seviye performans ve uygun fiyat cihazlarının yenisi olan Zenfone 2 modeli 32GB olan modeller satışa çıktığı gün stokları tüketti. Zenfone 4,5 ve 6 modelleri ile iyi bir çıkış ve başarı yakalayan Asus firması dünyanın ilk 4GB RAM’e sahip modelide stokları şimdiden tüketmiş durumda. Zenfone 2 modeli tüm kullanıcılar tarafından beğenildi ve stokların tüketilmiş olmasıda bunun bir göstergesi diye düşünüyoruz. 16 GB olan modelleride hızlı bir şekilde tükenirken 32 ve 64 GB olan yeni stoklar önümüzdeki haftalarda Asus mağazalarda yerini alacak.

facebook müşteri hizmetleri

Zenfone 2 modelinin özelliklerini hatırlarsak, İntel mimarili 64-bir Atom işlemci ve bu işlemci 2.3 GHz hızda çalışıyor. Ayrıca 4G/LTE bağlantı ve 4 GB RAM gibi özellikleri bulunuyor. Diğer yandan 3.9 mm kenar yapısı ve 5.5 inç’lik Full HD IPS ekranı ile 403 ppi değerinde parlaklığı bulunuyor. Asus özellikle bu modelinde keskin ve canlı ekranı ile kullanıcıların büyük beğenisini kazanmış durumda.

Asus Zenfone 2 modeli ile kamera konusunda da oldukça iddialı. Özellikle düşük ışıklı ortamlarda 13 megapiselllik Pixel master teknolojili ana kamerası ile düşük ışık modunda %400 daha parlak görüntüler elde ediliyor. Ters ışık aktif edilerek arka plandaki cisimlerde net ve canlı olabiliyor. Modeller, her tarza hitap etmek için cazibe kırmızısı, buzul grisi, saf altın renk seçenekleriyle kullanıcların beğenisine sunuluyor.

Son olarak Asus’un bu modellerinin fiyatlarını sıralarsak şu şekilde :

  • ZenFone 2 (ZE551ML) 1,8 GHz/4GB 16GB HDD: 1.099 TL
  • ZenFone 2 (ZE551ML) 2,3 GHz/4GB 32GB HDD: 1.299 TL
  • ZenFone 2 (ZE551ML) 2,3 GHz/4GB 64GB HDD: 1.499 TL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir