Asus Zenfone 25 Milyon Tane Satacak

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Asus akıllı telefon piyasasında zenfone ailesi ile çok iyi bir yükselişe geçti diyebiliriz. Asus CEO’su 2015 yılı içerisinde 25 milyon akıllı telefon satacaklarını belirtti. Tayvanlı dev Asus, özellikle anakart ve ekran kartlarıyla bilgisayar dünyasına yön vermektedir. Donanım tutkunlarının beğenisini ve takdirini uzun zamandır kazanan firma yıllar içinde akıllı telefon işine de girmek istedi. Asus 2012‘de tanıttığı PadFone 2 tablet ve telefonun hybrit yapıda kullanıldığı bu ilginç ve kullanışsız tasarım yüksek fiyat segmentinden dolayı pek ilgi görmedi. Asus’un en büyük atılımı geçen yıl, Zenfone ailesi ile oldu. Zenfone 4, Zenfone 5 ve Zenfone 6 serileri ile kullanıcı odaklı bir seri yakalayan asus, farklı donanımsal özelliklere sahip akıllı cihazları ile beğeni toplamaya devam etti.

facebook müşteri hizmetleri

Bu beğeninin en önemli sebebi ise kesinlikle ürünlerin agresif fiyatlarıydı. Asus “kendisi” için en iyi donanımı en uygun fiyatla pazara sunabildi ve uygun fiyatlı Android telefon arayanlara farklı bir alternatif oldu. Özellikle yüksek performans cihaz ile uygun fiyat sergilemesi oldukça piyasada yankı uyandırdı. Asus, Şubat ayında yapılan ve bizimde yerinden takip ettiğimiz Dünya Mobil Kongresi’nde yeni telefonu Zenfone 2’yi tanıttı.

Asus Zenfone 2 modeli ile yüksek performans ve ilk 4 GB bellek’e sahip bir akıllı telefon çıkarttı. 2015 yılı Asus için pek parlak başlamadı ama şirketin CEO‘su Jerry Shen 2015 yılında tam 25 milyon tane akıllı telefon satacaklarını iddia etti. Bu öngörü gerçek olur mu olmaz mı bunu bilemiyoruz ama 4GB sistem belleğine sahip Asus Zenfone 2’nin ülkemizde oldukça ilgi göreceğini düşünüyoruz. Zenfone 2 modeli ile dahada büyük sıçrayışlar bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir