ASUS ZenFone Selfie Duyuruldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Selfie çılgınlığı teknolojiyi etkilemeye devam ediyor. Bugüne kadar selfie odaklı bir çok telefon çıksa da şu ana kadar selfie odaklı telefonların kralı HTC Desire Eye olarak gösteriliyordu. Selfie telefonlarının en gelişmişini yapan HTC’ye rakip olacak telefon ise başka bir Tayvanlıdan geldi, ASUS geçtiğimiz gün selfie odaklı telefonu ZenFone Selfie‘yi duyurdu.

facebook müşteri hizmetleri

ZenFone Selfie‘nin aslında özellik bakımından kardeşi ZenFone 2 ile arasında neredeyse hiçbir fark yok. Tıpkı kardeşi gibi onun da 5,5 inçlik 1080p çözünürlüğünde bir ekranı var ve yine ZenFone 2 gibi o da daha rahat bir tutuş için özel kıvrımlı bir kasaya sahip. Donanım olarak ZenFone 2’nin öne çıktığı nokta Intel çipsetli dört çekirdekli Snapdragon 615 işlemcisi.

Ama ZenFone Selfie’nin kendisini asıl gösteren yanı 13MP’lik ön kamerası. Hem ön kamerası hem de arka kamerası 13MP olan ZenFone Selfie tamamen sizin arkadaşlarınızla (ya da tek başınıza, asosyal olmanız sizin suçunuz değil) bol bol selfie çekilmeniz için yapılmış bir telefon. İnanmıyorsanız telefonun önündeki dev kamera ve yanındaki flaşa bakarak da aynı şeyi söylemenizi öneririz.

Eğer selfie çekmeyi seviyorsanız, 5,5 inçlik telefonlara alışmışsanız ve pastel tonları çok seviyorsanız ASUS ZenFone Selfie tamamen sizin için yapılmış bir telefon. Ancak bu selfie canavarı için maalesef henüz bir çıkış tarihi ya da bir fiyat verilmedi. Eğer telefon ilginizi çektiyse ve yeni telefon alacaksanız bir süre beklemenizi öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir