Asus Zenfone Selfie Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefon üreticisi Asus, Zenfone ailesi ile iyi bir çıkış yakalamış durumda. 2. nesil zenfone modellerini 16 haziranda tanıtmayı hedefliyor. Firma Padfone serisinde çıkış yakalayamamış ve piyasadan kaldırmıştı. Fakat şimdi ise Zenfone serisi ile tekrardan atağa kalktı diyebiliriz. Asus özellikle zenfone üyelerindeki boyut farklılıklarından dolayı birçok kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Telefonun bu kadar popüler olup fazla satmasının nedenlerinden biri ise fiyatının uygun olması ve ürün çeşitliliği ile tüm kullanıcılara göre olması.

facebook müşteri hizmetleri

Diğer yandan Asus Android piyasasındaki ilk 4GB belleğine sahip modeli Zenfone 2 şubat ayında yapılan Dünya Mobil Kongresinde tanıtılmıştı. Cihaz oldukça yüksek donanımsal özellikleri ile dikkat çekmişti. Asus’tan son gelen haberlere ve bilgilere göre Zenfone aillesi gittikçe genişliyor ve artıyor diyebiliriz. Asus kamera konusunda atılım gösterip yeni modelinde Selfie yani öz çekim odaklı bir model çıkarmayı hedefliyor. Zenfone Selfie isimli modelde 13 Megapiksel ve çift LED flaşlı bir kameraya sahip modeli önümüzdeki hafta duyurulması bekleniyor.

Zenfone 25 Milyon Tane Satacak

Cihazın diğer özellikleri hakkında fazla bilgi bulunmazken 5.5 inç boyutunda bir ekran ve İntel işlemci modelini kullanması bekleniyor. Bakalım Asus Zenfone 2 serisi ile istediği yerlere gelebilecekmi. Diğer yandan 2 GB RAM ve 1920 x 1080 bir ekran bekleniyor. Yükselişte olan Asus, yeni zenfone modelleri ile kullanıcıları bir adım daha kendisine çekiyor diyebiliriz. Yeni cihazın fiyatı ile ilgili net bir bilgi bulunmazken tıpkı diğer kardeş modeller gibi uygun bir fiyata bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir