Avatar 2 Gösterim Tarihi Belli Oldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Oscar Ödüllü ünlü yönetmen James Cameron’ın, merakla beklenen Avatar 2 filminin gösterim tarihi açıklandı. İşte Avatar 2 gösterim tarihi! Bildiğiniz gibi Avatar, barışçıl Na’vi halkı ile, Na’vi halkının yaşadığı bölgeden maden çıkarmaya çalışan insanların savaşını ve bu savaşta yanlış ile doğru arasında seçim yapmaya zorlanan kahramanımızın hikayesini anlatıyordu. İnsan tarafında uzay gemileriyle ulaşımın yapılması, seyahat sırasında uzun uykuya yatılması ve uyku sırasında Na’vi halkından canlıları kontrol edebilmesi, filmin Bilim-Kurgu tarafını oluşturuyordu. Çıktığı andan itibaren efsane olarak kabul edilen film rekor üstüne rekor kırmıştı.

facebook müşteri hizmetleri

Avatar 2’nin gösterim tarihi 2017
Açıklamalara göre Avatar 2, 2017 yılında beyaz perdede sahne alacak. James Cameron’ın Avatar’ı bir üçleme olarak çektiği ve film bittiğinde diğer iki bölümün de birer sene aralıklarla vizyona gireceği belirtilen haberler arasında.

avar22

James Cameron aynı zamanda iki yıllık bir süreçte çekimin teknolojik detaylarının halledildiğini, fakat yazım aşamasının hala devam ettiğini belirtti. Cameron son olarak film ile ilgili oldukça umutlu olduğunu ancak 2017’yi beklemekten başka yapacakları bir şey olmadığını belirtti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir