Axon Elite Avrupa’da Satışta

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Güçlü ve üst seviye donanımsal özelliklere sahip cihazları ile tanınan ZTE firmasının yeni akıllı cihazı Axon Elite modeli Çin ve Amerika’dan sonra dünyada satışa hazırlanıyor. Axon Elite modeli ülkemizde de satışa sunulacak ve işte merakla beklenen özellikleri ve fiyatı. Çin’de önde gelen akıllı telefon üreticilerinden olan ZTE üst seviye cihazları ile kullanıcıların dikkatini çekmeye devam ediyor.

facebook müşteri hizmetleri

Şuan için Çinde ve Amerika’da satışı devam eden Axon Elite modeli ilk önce İtalya, Almanya, Fransa ve İspanyada satışa çıkartılacak. Daha sonra ise Türkiye, Singapur, Malezya, Meksika, Rusya ve Filipinler’de bu cihazları görebileceksiniz. Axon Elite modelinin özelliklerine gelirsek cihazda 5.5 inç büyüklüğünde Full HD 1080P bir ekran bulunuyor. Ayrıca gücünü Qualcomm mimarili Snapdragon 810 işlemcisinden alan bu cihazda 3 GB RAM bulunuyor. Devam edersek, modelin arka yüzeyinde 13 megapiksel bir ana kamera bulunurken, 5 megapikselde ön kamera bulunuyor.

Axon Elite modeli gerek tasarım gerekse donanımsal açıdan oldukça beğenilen ve yüksek performans sergileyen cihaz durumunda. Axon Elite modelinin satış fiyatı ise 420 euro seviyesinde belirlenirken, 24 eylülden itibaren Avrupa pazarında olacak. Avrupada fiyat öyle olunca ülkemizde ise ortalama 1500 TL civarı bir rakam olacağı düşünülüyor. Bakalım ZTE firması bu modeli ile ne kadar bir başarı yakalayabilecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir