Batman Arkham Knight DLC’si PC İçin Ertelendi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Rocksteady’nin konsollarda oldukça başarılı olsa da PC’de tam bir felaket olan oyunu Batman Arkham Knight, başına bir bela daha aldı. Warner Bros.’un açıklamasına göre oyunun Batgirl: A Matter of Family isimli hikaye DLC’si, ikinci bir açıklamaya kadar PC’de ertelendi.

Oyunun Steam sayfasında yapılan duyuruya göre oyunun dosyalarını Iron Galaxy Studios’tan devralan Rocksteady, oyunu onarıp yeniden satışa sunmaya hazır hale getirene kadar oyunun DLC’si daha önce satın almış ve sorunsuz oynayabilen (artık onlar kimlerse) oyuncular için bile PC için yayınlanmayacak.

facebook müşteri hizmetleri

Warner Bros Interactive adına konuşan Gary Lake-Schaal şunları söyledi;

Oyunun PC sürümünün onarımına olan odaklanmamızdan maalesef oyunun DLC’si de nasibini aldı. Yani bu demek oluyor ki Batman Arkham Knight’ın hikaye DLC’si Batgirl: A Matter of Family, oyunun PC sürümünü kullanan oyuncular için planlandığı gibi 14 Temmuz’da çıkmayacak. Sabırlı oyunculardan özür diliyoruz ve beklediğiniz kalitede bir oyunun geleceğinden emin olmanızı umuyoruz.

Bildiğiniz gibi yoğun eleştirilerden sonra Batman Arkham Knight’ın PC sürümü dağıtımdan kalkmış, Rocksteady ise oyunun dosyalarını devralarak AMD ve Nvidia’nın teknik ekipleri ile oyunun onarma sürecini başlatmıştı.

Oyunun PC sürümü şu an için onarım sürecinde ve açıklamaya göre Rocksteady ve beraber çalıştığı şirketler oyun bekledikleri kaliteye ulaşana kadar da oyunun çıkışı gerçekleşmeyecek.

Batgirl: A Matter of Family ise Rocksteady’nin aksine Arkham Origins’in geliştricisi olan WB Montreal tarafından geliştirildi ve DLC Arkham Asylum’dan öncesini anlatıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir