Batman Arkham Knight Dosya Boyutu Belli Oldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bu ayın sonunda PC, PS4 ve XBOX One için çıkış yapacak olan Batman Arkham Knight, özellikle çizgi roman hayranları tarafından merakla bekleniyor. Yeni bilgilerle sabrımızı test etmeye devam eden Rocksteady, oyunun dahili bellekte kapladığı alanı da ortaya çıkardı.

facebook müşteri hizmetleri

Batman Arhkam Knight, üç platformda da 45GB‘lık bir yer kaplayacak. Steam, PS4 ve XBOX One listelerine göre ise oyunu tam performansla oynayabilmek için dahili belleğinizde en az 50GB‘lık boş alan olması gerekiyor. Yani anlayacağınız oyun tüm platformlar için oldukça büyük bir alan kaplıyor. Sadece Batmobile mekaniklerinin bile bir XBOX 360 oyunu kadar yer kapladığını düşünürsek aslında bu o kadar da şaşırtıcı bir olay değil.

Warner Bros Interactive ayrıca Batman Arkham Knight için yeni ön sipariş bonusları duyurdu. Bu bonuslar Batman için Batman Beyond kostümü ve Frank Miller’ın yazdığı The Dark Knight Returns çizgi romanındaki “yaşlı Batman” kostümü. Eğer oyunu GameStop‘tan sipariş ettiyseniz oyun için Red Hood ve Harley Quinn senaryolarına da sahip olabileceksiniz. Bu senaryoların Game of The Year sürümü çıkana kadar başka oyuncular tarafından oynanmayacağını da hatırlatalım.

Batman Arkham Knight E3 çılgınlığının hemen sonrasında, yani 23 Haziran‘da PC, PS4 ve XBOX One için çıkış yapacak.

2 thoughts on “Batman Arkham Knight Dosya Boyutu Belli Oldu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir