Batman Arkham Knight Season Pass Detayları

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Rocksteady tarafından geliştirilen ve WB Games tarafından yayınlancak olan Batman Arkham serisinin son oyunu Batman Arkham Knight Season Pass fiyatı açıklandığında oldukça tepki toplamıştı. Çıkış fiyatı 40 dolar olan Season Pass (bakın oyun değil, Season Pass) Rocksteady tarafından detaylandırıldı.

Her ne kadar kızgın olsak da pakete bakıp iç geçirmemek elde değil. “Batgirl: A Matter of Family” isimli senaryo modu geçtiğimiz gün WB Games‘in facebook sayfasında duyurulmuştu. Batgirl‘ün Batman Arkham serisindeki ilk hikayesi olacak olan mod yayıncı tarafından “serinin geçmişine tamamen yeni bir bölgeden yepyeni bir bakış açısı” tanımlaması yapıldı.

facebook müşteri hizmetleri

Batman de ayrıca yeni gelecek senaryo bölümlerinden faydalanacak. “Gotham City Stories” isimli senaryo modu Batman’in en büyük düşmanlarını ve en yakın müttefiklerini bizzat Kara Şövalye’nin kendi anlatımıyla hikayeyi genişleten bir mod olacak ve Arkham Knight‘tan öncesi ve sonrasını konu alacak.

Season Pass ile oyunculara sunulacak bir diğer içerik paketi ise Batmobile ile alakalı. Çizgi roman evreninin efsane haline gelmiş, geçmişten günümüze en sevilen Batmobile’ler oyuna kendine has yarış pisti ile gelecek. Batmobile’in evrimini yansıtabilmek için eklenen skin’lerle beraber tabii ki oyun için oynanabilir karakterler olan Batman, Catwoman, Robin ve Nightwing için de çizgi roman serisinin farklı dönemlerinden kostümler de gelecek.

Batman Arkham Knight Sistem Gereksinimleri

Her ne kadar 40 dolar indirilebilir içeriklerden oluşan bir paket için fazla olsa da (80 küsür liradan bahsediyoruz burada) Season Pass şu haliyle bile oldukça güzel duruyor. Özellikle Batgirl’ün ilk kez sahneye çıkması konusunda ben oldukça heyecanlıyım.

Batman: Arkham Knight 23 Haziran‘da PC, XBOX One ve PS4 için çıkışını yapacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir