Batman Arkham Knight Season Pass Fiyatı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Batman Arkham serisinde merakla beklenen yeni oyunu Batman Arkham Knight Season Pass fiyatı duyuruldu. Paket içeriği ve tüm fiyat hakkında detaylar haberimizde. Warner Bros ve Rocksteady ile işbirliği ile geliştirilen oyun Batman Arkham Knight’ın Season Pass fiyatı ve Premium Edition fiyatları geçtiğimiz günlerde belli oldu. Batman Arkham serisinin en çok merak edilen yeni oyunu Premium edition için PC 79$ Xbox ve PS4 içinde 99$ olarak belirlenmiş.

Batman Arkham Knight Season Pass fiyatı oyunu merakla bekleyenlerin tepkisine neden oldu. Tepki konusu ise Season pass paketi içerisindeki ekstra olacak içerik fiyatı nedeni yüzünden. Batman Arkham Knight Season Pass fiyatı Warner Bros, Season Pass paketi için 40$ bir fiyat çıkardı. Oyun içi ekstra şeyler için bu fiyatın istenmesi oyuncular tarafından hoş karşılanmadı. Fiyatı fazla bulanlar isede Rocksteady ve WarnerBros‘a tepkilerini gösterdi.

facebook müşteri hizmetleri

Tepkiler üzerine Rocksteady, Season Pass paket içeriği hakkında şöyle bir açıklama geldi: Yeni düşmanlar, Batmobile için Legendary skin, değişik challenge haritalar ve farkı yarış pistleri. Batman Arkham Knight Season Pass fiyatı belli oldu peki Türkiye satış fiyatları nasıl olacak ? Satış fiyatları steam üzerinden sunuldu ve steam %10 ön sipariş bonusu sağlayarak standart oyun versiyonu için 99 TL yerine 89 TL gibi bir indirim yaptı.

Oyun için Season Pass paketi içinde Steam 59Tl gibi bir rakam belirledi. Oyun+Season Pass paket şeklinde ise 125 TL olarak steamda satışta. Ülkemizdeki döviz kurlarını göz önüne aldığımızda Steam’in belirlediği fiyatlar son derece uygun gözüküyor. Eğer Batman Arkham Knight’ı satın alma gibi bir düşünceniz varsa acele etmenizi öneririz. Zira Steam’in verdiği bu fiyatlar birkaç gün içinde enteresan bir ivme ile 179TL civarlarına da sıçrayabilir. Son olarak Batman Arkham Knight Season Pass fiyatı Türkiye için uygun bir fiyat diyebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir