Batman Arkham Knight’ın İlk DLC’sinin Çıkış Tarihi Belli Oldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz ay PC, PS4 ve Xbox One için çıkış yapan Batman Arkham Knight’ın ilk senaryo odaklı DLC’sinin çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu. Batgirl’ün kontrolünü ele aldığımız DLC 14 Temmuz’da PS4 ve Xbox One platformları için çıkış yapacak.

Batgirl: A Matter of Family ismindeki eklenti paketinin fiyatları da belli oldu. Kuzey Amerika’da 6.99 dolara satılacak olan eklenti Avrupa’da ise 5.80 pound fiyat etiketi ile satılacak. Daha önce season pass satın almış oyuncular ise DLC için herhangi bir ücret ödemek zorunda değil.

facebook müşteri hizmetleri

Her ne kadar DLC PS4 ve Xbox One için çıkış yapacak olsa da PC sürümü için herhangi bir duyuru yapılmadı. Bunun sebebinin oyunun bozuk olması ve PC satışının durdurulması olarak gözüküyor (başka ne olacaktı ki?).

Batman Arkham serisinin öncesini anlatacak olan eklenti paketin oyunculara Batgirl’ün kontrolünü vererek Batgirl’ün Oracle olma hikayesini anlatacak. Yeni ana görevler, yan görevler ve bulmacalar içerecek olan eklenti paketinde ayrıca Robin ile beraber dual play oynanışı da etkin olacak.

Oyunu PC sürümünde ise sorunlar devam ediyor. Daha önce oyunun perakende satışını ve Steam profilini kaldıran Rocksteady’nin çalışanları ise PC’deki sorunların aylardır var olduğunu söyledi ve bu konuda Warner Bros’un herhangi bir önlem almadığını belirtti.

Batman Arkham Knight’ın PC sürümünün yeniden çıkış tarihi ise şimdilik belli değil, oyun hakkında gelişmeleri takip etmek için sitemizden ayrılmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir