Batman vs Superman

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Yılın heyecanla beklenen süper kahraman filmlerinden biri olan Batman v Superman: Dawn of Justice için yeni bir TV reklamı yayınlandı. İşte o merak edilen sahnenin videosu! Çizgi romanlardan çıkagelip birçok animasyon, çizgi film, oyun ve sinema filmiyle karşımıza çıkan süper kahramanlar, kuşkusuz günümüzün en çok hayran duyulan ögelerinden biri.

facebook müşteri hizmetleri

Kahramanlara özel üretilen giyim ürünleri ve günlük hayatta kullandığımız birçok eşya da bu kahramanlara olan ilgiyi istemeden arttıracak düzeyde. Özellikle bu süper kahramanlardan DC Comic evrenine ait olan iki karakter, okurların ve izleyicilerin ayrı bir ilgisini çekiyor. Batman ve Superman! Sevilen sahne tam haliyle sizlerle!
Warner Bros Pictures tarafından hazırlanan ve Zack Synder’in yönetmenlik koltuğunda oturduğu film, büyük beklentiler içerisinde beyaz perdedeki yerini alacak. Marvel Cinematik Universe’e büyük bir cevap niteliğinde olması beklenen film için yeni fragmanlar ve görüntüler de gelmeye devam ediyor.

Batman v Superman: Dawn of Justice için yayınlanan yeni TV reklamına baktığımızda, bir önceki yayınlanan fragmanın bir bölümünün daha detaylı halini görüyoruz. Batman’in Batmobile’i Superman’in üzerine sürdüğü sahne, bu sefer kesilmemiş haliyle izleyicilere sunuluyor. Ardından ise Batman’in o karizmatik ve ürkütücü sesi kulaklarda yankılanıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir