Battlefiedl 1, 1. Dünya Savaşı Teması Hakkında

facebook android iphone ayarlari

Battlefiedl 1, 1. Dünya Savaşı Teması Hakkında
5 - 2 OY

Battlefiedl 1 Birinci Dünya Savaşı Teması Görselliği

FPS oyun türünün en başarılı serilerinden biri olan Battlefield’ın yeni oyunu Battlefield 1 adıyla resmen tanıtıldı ve piyasaya tanıttığı sürümünü sürme aşamasına gelerek tarihini bile belirledi. Bu defasında ise çok çok geriye giderek bilmediğimiz ve duyduğumuz bizlere birinci dünya savaşnı hatırlatacak şeilde kodlanmıştır.
Resmi tanıtımı yapılan Battlefield 1, beklenenin aksine 1. Dünya Savaşı temasıyla geliyor. Ekim 2016 için çıkış tarihi verilen oyunun yayınlanan ilk fragmanı ise tam anlamıyla görsel şölen sunuyor. CGI görüntülerle hazırlanan fragman, ciddi anlamda büyük bir heyecan yarattı. 21 Ekim 2016’da Playstation 4, Xbox One ve PC için çıkacak olan Battlefield 1’in bu serüveni hem pasif oyuncuları ve hemde aktif oyun severleri şaşırtacak cinsten bir etkiliyici serüvene sürüklemeyi amaçlıyor.
1462642484_battlefield-1-trailer
Grafik tasarımı bir okadar gerçekçi olup 3D olarak ve HD görüntü kalitesiyle birlikte oyuncuların akıllarını başlarından alacak ve hem konsol oyun cihazlarında hemde bilgisayar klavyesinde oyun zevkini doruklara çıkaracak biçimde olarakta oyuncuların ruh halleri baz alınarak tasarlanmıştır. Oyunun tanıtımında kullanılan ilk fragmanı hazırlandı fragmanda bir çok özelliği tanıtarak oyuncuların bocalamaması için önlemlerde alınmıştır. İşte bu fragmanla ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

facebook müşteri hizmetleri

Battlefield1-3

 

Müşteri hizmetleri

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir