Battlefield 4’e Efsane Harita Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Battlefield 2 oyununun online oyundaki efsane haritalarından olan Dragon Valley, Legacy Operations adı ile yayınlanacak DLC ile beraber Battlefield 4 oyununa eklenecek. Çıkışının üzerine 2 yıl geçmesine dahi geliştiriciler Battlefield’ın 4.seri oyununa güncelleme ve DLC’ler ile yenilikler ve eklemeler yapıyorlar. Hatırlarsak Eylül ayındaki Night Operations DLC’si ile birlikte Zacod 311 haritasının gece versiyonu çıkartılmış ve geçen ay da Community adlı Operation Outbreak haritası oyuna gelmişti.

facebook müşteri hizmetleri

Battlefield 4 oyununa 2015’e uyarlanmış bir şekilde çıkacak olan Legacy Operatios adlı Dragon Valley haritası ücretsiz olarak sunulacak. Dragon Valley haritası 2015 model olacağından dolayı yeni haritada Dice’ın yeni grafik teknolojileri kullanılacak. Dinamik bulut hareketleri ve draw distance gibi özellikler olacak yeni harita Battlefield 4’ün diğer haritalarına göre daha güzel ve gelişmiş olacak.

Ayrıca yeni nesil grafikler ile gelecek olan 2015 model Dragon Valley haritasının gelişmiş grafikli versiyonu PS4, PC ve Xbox One modelleri için gelecek. Eski nesil konsollar için harita yerine sadece bazı önemli güncelleştirmeler olacak. Legacy Operations DLC’sinin bu yılın sonlarına doğru geleceği öğrenilirken Golmud Railway ve Siege of Shanghai haritalarının gece versiyonlarının da yakında çıkabileceği söyleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir