Battlefield Hardline İçin yeni DLC Duyuruldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Visceral Games tarafından geliştirilen ve dağıtımcılığını EA‘in üstlendiği Batllefield Hardline için yeni bir DLC duyuruldu. Tıpkı diğer Battlefield DLC’leri gibi Criminal Activity adındaki DLC de dört adet multiplayer haritası içerecek, bu haritalardan ikisi gece savaşlarına ev sahipliği yapacak.

Hardline’ın Multiplayer yapımcısı Zach Mumbach‘in bir podcast’te verdiği röportaja göre Criminal Activity yeni araçlar ile gelecek olsa da yapımcı bu DLC ile beraber uçakların gelmesini bekleyenlerin hayal kırıklığına uğrayacağını söyledi. Haritaların yakın çatışmalar için tasarlandığını söyleyen Mumbach, ayrıca uçakların “Hardline’ın yapmaya çalıştığı şeyle bir ilgisi olmadığını” belirtti.

facebook müşteri hizmetleri

Haritalar her zamanki gibi sokakların içinde geçecek şekilde ve Florida ve California gibi eyaletlerden esinlenilerek tasarlanmış. Daha çok yıkım olacak mı sorusuna ise “birazcık daha” cevabını veren Mumbach, bu kez takımının neyin yıkılabilir olup neyin yıkılabilir olmadığını göstermekte daha iyi olduğunu belirtti.

Yeni DLC hakkında fazla bilgi vermekten kaçınan Mumbach, bu DLC’nin Premium sahibi olan ya da olmayan herkesin edinebileceği ve oynayabileceğini belirtti. 2015’in ortalarında çıkacağı söylenen Criminal Activities DLC’si için henüz kesin bir çıkış tarihi belirtilmiş değil.

Battlefield Hardline Sistem Gereksinimleri

Bahar ayının başında Visceral Games tarafından geliştirilen ve EA tarafından dağıtılan Battlefield Hardline, serinin diğer oyunlarının aksine askeri savaşlar yerine polisler ve suçlular arasında gerçekleşen bir hırsız polis konsepti üzerine yapılmış bir oyun. Eğer Payday’i beğendiyseniz Battlefield Hardline’a da bir göz atmanızda fayda var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir