Baymakservisi.net den Baymak Servis Kampanyaları

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Her zaman beklenilen kaliteli sonuçları elde ederek müşteri kitlesini koruyan Baymak Servisi alanındaki uzman teknisyenler ile yola çıkarak her zaman başarılı sonuçlar elde etmektedir. Bu nedenle Baymak Servis her zaman yaşamış olduğunuz sorunları göz önünde bulunduruyor ve sizlere vazgeçilmez bir hizmet kalitesi sunarak huzurlarınızda bulunuyor. Yaşadığınız her türlü sorunun cevabı firmamız tarafından yanıtlanırken sırf mağdur olmamanız adına sizlere en iyi şartta hizmet sağlamaktayız. Baymak Klima olduğu gibi Baymak Kombi Bakımı ile ilgili her türlü işlemi sorunsuz halletmekteyiz. Bu yüzden tarafımızdan en iyi şekilde destek alabilir servis talebinde bir an önce bulunabilirsiniz.

baymakservisi

facebook müşteri hizmetleri

Baymak Servis kullanıcılarını öyle kampanyalar ile karşı karşıya getiriyor ki eminiz bu kampanyanın sona ermesini hiçbir kullanıcı istemeyecek. Fakat son sayılı günlerde tarafımızdan servis desteği almanız adına elinizi çabuk tutunuz. Kaçırmamanızı istediğimiz kampanyalarımızdan sizlere kısaca bahsedelim; Bakım işlemlerini toplu bakıma dahil ederek böylelikle 5 ve 10 kombi arası %30 10 ve 50 kombiler arasına %35 hatta 50 üzeri kombiler için ise %40 gibi indirim tutarları söz konusu olacaktır. Sizlerde artık kombi bakımınızı güvenle yaptırabilecek aynı zaman dada indirimli bakım işleminden yararlanabileceksiniz. Tesisat yıkama işlemi yaptıracak ve Gaz alarm cihazı talebinde bulunan kullanıcılarımız da 100 TL değerinde ki kombi bakımını ücretsiz olarak sağlayacaklardır. Baymak olarak tarafımızdan daha önceden servis hizmeti almış ve tekrardan servis kaydında bulunacak kullanıcılarımızda tekrardan bir servis ücreti talep etmeyeceğiz. Evet yanlış duymadınız bir defa geçerli kılınacak olan bu durumdan bütün müşteriler sadece bir kere faydalanabilirler. Ayrıca Vip Servis hizmetimiz sayesinde Baymak kullanıcılarının oldukça dikkatini çekecek konulardan biride aynı gün servis hizmetidir. Vip Servis ile tüm kullanıcılar aynı gün servis hizmetimizden yararlanabilecekler. 6 saat içerisinde servis yönlendirmesi sağlayan Baymak bu uygulama ile kullanıcılara olağanüstü destek sağlayacaktır. Bu servisimizden yararlanmaya karar veren kullanıcılar iki servis bedeli ödeyerek Vip Servis hizmetimizden bir an evvel faydalanabilecekler.

Baymak Klima yada Baymak Kombilerinizle alakalı her türlü sorun ve sorularınızda Baymak Çağrı Merkezi çalışan ekip kadrosuna ulaşım sağlayarak eksiksiz bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizlere sunulan servis hizmeti sayesinde herhangi bir sorun yaşamamanız için her zaman çaba göstermekte ve Baymak kullanıcılarına bunu ispat etmekteyiz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir