Bazı Sega Oyunları Google Play’den Kaldırılıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Japon oyun devi Sega bazı oyunlarını Google Play‘den kaldırmaya hazırlanıyor. Yapılan açıklamaya göre Sega bazı mobil oyunlarını değerlendirdi ve “bazı oyunlarının artık standartlarının altında olduğunu” gözlemledi.

Bu bahsedilen oyunlar yakın zamanda Google Play‘den kaldırılacak. Ama yine de silinen oyunlardan birini daha önce satın almış ya da indirmişseniz tekrar indirme hakkınız olacak. Kaldırılacak oyunlar sadece Google Play‘den değil, ayrıca Samsung ve Amazon gibi uygulama mağazalarından da birkaç hafta içinde kaldırılacak. Ancak bahsedilen oyunların henüz AppStore‘dan kaldırılıp kaldırılmayacakları belli değil.

facebook müşteri hizmetleri

Sega henüz hangi oyunların Google Play’den kaldırılacağı hakkında bir bilgi vermedi ancak silinen oyunların daha sonra büyük bir güncelleme ile yeniden Google Play’e dönüş yapma ihtimalinin olduğunu belirtti.

Silinecek uygulamaların yeniden oynanabilmesiyle alakalı olarak Sega’nın yaptığı açıklama şu şekilde;

“Eğer mağazadan silinen uygulamayı daha önce satın almışsanız silindikten sonra da o oyunu oynayabileceksiniz. Oyun sizin satın alınan uygulamalar listenizde kalmaya devam edecek ve oyunu silerseniz ya da yeni bir cihaz alırsanız yine oyunu yeni güncellemelere ve yeni donanmılara uyumsuz hale gelene kadar indirebileceksiniz.”

Eğer aklınızda daha önce almak istediğiniz bir Sega oyunu varsa en kısa sürede almanızı öneririz. Zira o istediğiniz oyun tekrar baktığınızda orada olmayabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir