Bethesda Fallout 4 İçin Daha Fazla Pip-Boy Üretmeyecek

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Fallout 4’ün ön siparişi ile gelen Pip-Boy’u çok istiyor ancak almak için biraz daha mı bekleme kararı aldınız. Şey… Aldığınız en kötü karar bu olabilir. Çünkü Bethesda Quakecon’da yaptığı açıklamaya göre daha fazla Pip-Boy üretmeyecek.

Pete Hines’ın yaptığı açıklamaya göre şirket yapması gereken Pip-Boy sınırına ulaşmış ve uzun süre önce Pip-Boy stoklarının yenilenmesini bırakmış durumda. Her ne kadar şu an hala Pip-Boy üretilmeye devam edilse bile kısa zaman içerisinde son partinin üretimi de durdurulacak ve artık yeni Pip-Boy üretmeyecek.

facebook müşteri hizmetleri

Pete Hines’ın yaptığı açıklama tam olarak şu şekilde;

Bunu bilerek yapmıyoruz. Yani amacımız Pip-Boy’ların nadir bir koleksiyon ürünü olması değil. Ancak çok fazla Pip-Boy ürettik. Öyle ki Fallout 4 Pip-Boy Edition’ın ön siparişi diğer tüm paketlerden çok daha fazlaydı. Eşek yüküyle Pip-Boy ürettik ve gelen talebe daha fazla cevap veremeyecek hale geldik. Hala bize “alt tarafı bin küsür tane falan Pip-Boy ürettiniz” şeklinde yorumlar geliyor. Hayır, biz bir sürü Pip-Boy ürettik ancak dediğim gibi artık talebe cevap veremeyecek hale geldik.

Aslında söylenenleri düşünürsek Pete Hines’ın haklı olduğunu görebiliriz. Oyunun duyurusundan beri Pip-Boy’a sevinen ve isteyen hayranların ne kadar fazla olması bu talebin ne kadar yetişilemez olmasını bizlere gösteriyor. Yani adamların günahını almayalım, onlar da emir kulu.

Boston’da geçecek olan ve yeni motoru ile dikkat çeken Fallout 4 PC, PS4 ve Xbox One için 10 Kasım’da çıkış yapacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir