Big Hero 6 Kingdom Hearts 3’e Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Square Enix’in efsane serisi Kingdom Hearts’ın son oyunu Kingdom Hearts 3, 2013’te duyurulmasından bu yana yavaş yavaş tanıtılmaya devam ediyor. Geçtiğimiz E3’te yeni bir trailer ile baş karakter Sora’nın yeni kostümünü gördüğümüz oyun için yeni bir dünya tanıtıldı.

Genel olarak çeşitli Disney filmlerindeki dünyaların birleşip bir oyun haline geldiği Kingdom Hearts 3’te 2010’da çıkan Tangled’ın yanı sıra bu senenin başında ülkemizde gösterime giren Big Hero 6’in de yer alacağı bugün yapılan D23 etkinliğinde onaylandı.

Bizzat Shinji Hashimoto tarafından yapılan duyuruda Hashimoto, Big Hero 6 karakterlerinin ve filmin geçtiği San Fransokyo (evet) şehrinin Kingdom Hearts formülüne tam olarak uyduğunu belirtti. Duyuru esnasında bizzat oyunun yönetmeni Tetsuya Nomura tarafından çizilmiş bir konsept görsel de tanıtıldı.

facebook müşteri hizmetleri

bighero6-kh3

Sunum herhangi bir kanalda ya da ağda yayınlanmadığı için maalesef konsept görselin daha net bir hali yok, ancak Baymax’in üstüne binerek San Fransokyo semalarında savaşan Sora fikri bile hayranları heyecanlandırmaya yetiyor.

Sunumun ardından Disney Animasyon Stüdyoları’ndan Roy Conli, internete Big Hero 6’in oyunda nasıl görüneceğini anlatan bir video yayınladı. Conli’ye göre Kingdom Hearts 3’teki San Fransokyo filmdeki olaylardan sonraki haliyle karşımıza çıkacak.

Roy Conli’nin yer aldığı duyuru videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Xehanort efsanesinin son oyunu olacak olan Kingdom Hearts 3 PS4 ve Xbox One için çıkış yapacak. Oyunun çıkış tarihi ise açıklanmadı, ancak oyunun en geç 2017’de raflardaki yerini alması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir