Big Win Serisi Android Oyun Tanıtımı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Big Win, HotHead Games tarafından Google Play’e eklenen bir oyun serisidir. Bu serinin içinde Futbol, Basketbol, Araba Yarışı, Amerikan Futbolu, Hokey ve Beyzbol gibi branşlarda oyunlar bulunmaktadır.

Oynanışa gelirsek tüm oyunların oynanış şekileri aynı, sadece branşları farklı. Bu yüzden biz oyunun oynanışını ele alırken serinin basketbol oyununu ele alarak bir tanıtım yapalım.

Oyuna giriş yaptıktan sonra menüde hemen önümüze ”New Team” seçeneği geliyor. Tıkladıktan sonra bir seçenek daha geliyor, bu seçenekte ister Facebook üzerinden ister ziyaretçi olarak oyuna bağlanıyoruz. Seçimi yaptıkta sonra oyun bize hediye olarak bir kart paketi yolluyor ve bu paketin içinde kadromuzda bulunacak oyunular, formalar veya sözleşme kartları çıkıyor. Bunları hallettikten sonra takımımızın logosunu ve koymak istediğimiz adı seçeceğimiz bölüm karşımıza çıkıyor.

facebook müşteri hizmetleri

big win basketbol

Oyun online olarak oynanıyor, dolayısıyla telefonumuz veya tablet cihamızda bir veri paketi (internet) bulunmazsa oyun açılmıyor ve kapanıyor, yani Single Player modu yok. Oyunda bizleri uğraştıracak bir yapı da yok, oyuna her giriş yaptığımızda karşımıza hemen ”Play” butonu geliyor bu butona basınca hemen bir eşleşme yapıp oyuna başlıyoruz. Bir de ”My Cards” butonu var ve bu buton ile yeni kart paketleri açıp yeni oyuncular elde edebiliyoruz.

Herkese iyi oyunlar bol eğlenceler!

Yazan: OKTAY KARA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir