Bilgisayarım donuyor

facebook android iphone ayarlari

Bilgisayarım donuyor
5 - 3 OY

Bilgisayarım neden donuyor, bilgisayarım neden kasılıyor, bilgisayarımın açılışında hangi programlar çalışıyor, bilgisayarıma virüs programı yükleme istiyorum, online çalışan virüs programları nelerdir, virüs taraması nasıl yapılır, bilgisayarıma bulaşan virüsleri nasıl temizlerim

Bilgisayarım donuyor

Bu yazımızda size bilgisayarınızın neden donma sorunu yaşadığını ve bu sorunu nasıl çözebileceğiniz konularında yardımcı olacağız. Bilgisayarınızın geç açılması ve donmasına neden olabilecek aslında bir çok faktör vardır. Bunlardan bazıları bilgisayarınızın açılışındaki programlar neden oluyor olabilir. Yada bilgisayarınız da kullandığınız virüs programınız neden olabilir.  Diğer bir ihtimal ise bilgisayarına virüs bulaşmış olabilir.

facebook müşteri hizmetleri

bilgisayarım donuyor

Bilgisayarınıza virüs bulaşmış ise bilgisayarınızda online çalışan bir virüs programı ile tarama yapmanız sorunu çözebilir. Yada bilgisayarınızda donanımsal bir sorun da olabilir bu durumda bilgisayarınızı bir servise göstermeniz gerekiyor.

Bilgisayarınızın açılışında çalışan programları öğrenmek yada kapatmak için buraya tıklayarak ilgili yazımızdan destek alabilir ve bu sorunu çözebilirsiniz.
Bu yöntemler den birisi mutlaka probleminizin çözümüne yönelik olacaktır ve bilgisayarınızın çalışmasına fayda sağlayacaktır. Ancak bu yöntemleri de yapmanız durumunda sonuca ulaşamazsanız bir teknik servis ile görüşebilir yada önerdiğimiz destek hattını arayarak destek alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir