Bir Haber Kaynağı Olarak Feedly

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

feedly-haber-uygulaması

Feedly, sevdiğiniz konulardaki son haberleri anında öğrenmenizi ve takip ettiğiniz sitelerin son yazılarını belli kategoriler halinde takip etmenizi sağlayan oldukça kullanışlı bir platformdur.

facebook müşteri hizmetleri

Bir teknoloji tutkunu olarak Feedly‘i son bir senedir en çok kullandığım uygulama olarak nitelendirebilirim. Gerek iş gerekse normal yaşantınız içerisinde sizin de merakla takip ettiğiniz, en son ne oldu diye düşünmediğiniz konular var ise Feedly uygulamasını hiç düşünmeden elinizin altına geçen her türlü cihaza yükleyin.

Platform hem IOS hemde Android için kullanılabilir ve sade tasarımlara sahip bir arayüze sahip. Uygulamanın asıl amacı size belirttiğiniz konu ve kategori ile ilgili haberlerin tamamını sunmak değil. Belirttiğiniz kaynaklardan haber içeriklerini yine uygulamadan çıkmadan ait olduğu siteye yönlendirilerek bakıyorsunuz. Bu da Feedly‘in bu konuda hizmet veren internet sitelerine yaptığı en büyük yardım olsa gerek.

Uygulamanın IOS sürümü için buraya, Android sürümü için de şuraya bakabilirsiniz. Sevdiğiniz konular hakkında bol okumalar.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir