Black Ops 3’ün İlk DLC’si Çıktı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Tam bir ay önce raflardaki yerini alan Call of Duty: Black Ops 3’ün, ilk DLC’sine ait tüm bilgiler Activision tarafından açıklandı. Call of Duty 3, DLC paketleriyle de bomba gibi! Treyarch’ın geliştirdiği ve Activision’un piyasaya sunduğu Call of Duty: Black Ops III’ün çıkışından bu yana tam bir ay geçti. Bu bir aylık süreçten sonra oyunun ilk DLC paketi olan Awakening geçtiğimiz saatlerde duyuruldu ve DLC’nin içerikleri belli oldu!

Call of Duty: Black Ops III’ün, Awakening DLC’sinin içerisinde; Skyjacked, Rise, Splash ve Gauntlet adlı dört yeni multiplayer harita oyuncular ile buluşacak. Oyunun Zombies modunda ise Der Eisendrachen adlı yeni bir bölüm bulunacak. Bu bölümde de Nazi Almanya’sı dönemine gideceğiz. Yani bildiğiniz Nazi Zombies modu olacak.

facebook müşteri hizmetleri

Call of Duty: Black Ops III’ün Awakening DLC’si, her sene olduğu gibi Microsoft Xbox’ın aksine, bu seneden itibaren tüm Call of Duty DLC’leri, ilk önce Sony PlayStation için piyasadaki yerini alacak. DLC, PlayStation 4 oyuncularıyla buluştuktan hemen sonra Xbox One ve PC oyuncularıyla da buluşacak. Call of Duty: Black Ops III – Awakening’in DLC afişine aşağıdan bakabilirsiniz. DLC’nin, 6 Ocak 2016’da PlayStation 4 için piyasada olması bekleniyor.

DLC’lerin yeni nesil konsollara ve PC’ye özel olacağını ve eski nesile gelmeyeceğinide hatırlatalım.

Black Ops 33

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir