BlackBerry Hamburg Teknik Özellikleri Nasıl Olacak ?

facebook android iphone ayarlari

BlackBerry Hamburg Teknik Özellikleri Nasıl Olacak ?
3 - 2 OY

Merakla beklenen BlackBerry ailesinin yeni üyesi olan Hamburg modelinin teknik özellikleri GFXBench’te sahneye çıktı. Yeni modelin teknik özellikleri bu konumuzda sizlerle.

facebook müşteri hizmetleri

BlackBerry, geçtiğimiz ay yapmış olduğu açıklama ile birlikte iki yeni telefon modelinin Android işletim sistemine sahip olacağını duyurmuştu. Bu telefon modellerinden biri olan BlackBerry Hamburg modelinin teknik özellikleri sonunda belli oldu fakat daha fazla detay henüz için açıklanmadı.

Yeni cihazın aynı isimle vitrine çıkacağı henüz belirlenmese de kutu içerisinden Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemi ile birlikte çıkması tahmin ediliyor. Full HD çözünürlüğe sahip olan ekran 5.2 inç büyüklüğünde ve 1080*1920 piksel. Yonga seti olarak Qualcomm Snapdragon 615 yongası kullanılması bekleniliyor.

Telefonun arka kamerası 12 MP ve ön kamerası ise 8 MP çözünürlüğe sahip olmasının yanında 16 GB depolama alanı ve 1.5 Ghz hıza sahip 8 çekirdekli işlemci de dikkat çekiyor.

BlackBerry Hamburg modelinin satış fiyatı ve ne zaman satışa çıkacağı ile ilgili henüz bilgiler açıklanmış değil fakat BlackBerry, Priv modelinden sonra yeni modelinde Android işletim sistemini bir kez daha denemek istediği oldukça açık bir şekilde görülüyor. İlerleyen günlerde BlackBerry Hamburg ile ilgili yeni haberleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Müşteri hizmetleri

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir