BlackBerry Priv Satış Rakamları Açıklanıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Uzun zamandır mali kayıplar yaşayan BlackBerry, kendini toparlamak için satışa sunduğu Android telefonu Priv’in satış rakamlarını açıklayacağı tarihi verdi. Son zamanlarda sürekli mali kayıplar yaşayan BlackBerry, akıllı telefon pazarında tekrardan öne çıkmak için Android işletim sistemine sahip telefonu BlackBerry Priv’i satışa sundu.

facebook müşteri hizmetleri

2015 yılının ikinci çeyrek sonuçlarını açıklayan BlackBerry, 800 bin cihaz satmış ve 66 milyon dolar kayıp yaşamıştı. Geçtiğimiz ay Android işletim sistemine sahip Priv modelini satışa sunması ile birlikte yükselişe geçmesi beklenen BlackBerry, üçüncü çeyrek sonuçlarını açıklayacağı tarihi verdi. Mali durumları ve Priv satışlarını merak edenler için üçüncü çeyrek mali sonuçları 18 Aralık Cuma günü açıklanacak. Eğer BlackBerry’nin daha önce yaptığı ön siparişlerin tükendiği haberleri doğru ise şirketin yükselişe geçmesi beklenebilir.

BlackBerry’nin satış rakamlarını artırıp kendini toparlaması için doğru fiyat seçimi çok önemliydi. Ancak BlackBerry Priv ülkemizde 3.499TL gibi uçuk bir fiyat ile satışa sunuldu. Bu nedenle yukarıda bahsettiğim yüksek satış oranları ülkemizde geçerli olmayacak gibi duruyor.

BlackBerry Privvv

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir