Blackberry’e Android Uygulamaları Nasıl Yüklenir

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Amazon, Android cihazlar için açtığı Appstore üzerinden bizlere ücretli/ücretsiz bir çok uygulama sunuyor. Amazon Appstore; Blackberry Z10, Q10, Q5, Z30 ve Z3 üzerinde yüklenebiliyor. Blackberry Passport ve Classic ile önyüklü olarak geliyor. Yakın zamanda Blackberry Z10, Q10, Q5, Z30 ve Z3’e gelecek olan 10.3 sistem güncellemesi ile Amazon Appstore’da cihazlarımıza yüklenecek.

Blackberry Z10, Q10, Q5, Z30 ve Z3 kullanıcıları güncellemeyi beklemeden (Şubat 2015 denen güncellemenin tam tarihi yok) Amazon Appstore’u yüklemeleri mümkün.

Adım adım sizlere Amazon Appstore’un Blackberry OS 10 cihazlarınız üzerine nasıl yükleyeceğinizi anlatacağım.

facebook müşteri hizmetleri

Adım 1: Amazon Appstore’u İndirin ve Kurun

Blackberry telefonunuzdan Tarayıcı’yı açın ve http://www.amazon.com/getappstore adresine gidin. Sayfada çıkacak olan “Download the Amazon Appstore” butonuna tıklayın. İndirilenler uygulaması açılacak ve Amazon Appstore uygulamasını nereye kaydetmek istediğinizi soracak.

Amazon Appstore apk dosyası indikten sonra üstüne tıklayarak kuruluma başlayabilirsiniz. (Eğer Blackberry World dışında uygulama yükleyebilmeye dair bir uyarı verirse tamam deyin ve sizi yönlendirmesini sağlayarak Blackberry World dışından uygulama yükleyebilmeye dair ayarların bulunduğu sayfaya gidip, izin verin.)

Amazon Appstore kurulumu başlayacak ve sizden izinler isteyecektir. Onayı verin ve kurulumu tamamlayın.

Adım 2: Amazon Appstore’u Çalıştırın ve Giriş Yapın

Amazon Appstore’u uygulamalardan bulup çalıştırın ve Amazon hesabınızla giriş yapın. (Eğer Amazon hesabınız yoksa “Create account” kısmından bir tane oluşturabilirsiniz.)

Giriş yaptıktan sonra uygulamaları satın alabilir, ücretsiz uygulamaları indirip yükleyebilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir