Blizzard Gamescom’a Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

E3 ve Tokyo Game Show ile beraber en büyük üç oyun fuarından biri olarak gösterilen Gamescom, başlangıç tarihinin yaklaşmasıyla beraber iyice oyuncuları heyecanlandırmaya başladı. Gamescom ile ilgili gelen yeni bir bilgi ise Blizzard’ın da bu sene Gamescom’a katılacağı.

Kendi BlizzCon etkinliği ile beraber sık sık başka fuarlarda da boy gösteren Blizzard, gelecek ay Almanya’da başlayacak Gamescom’a katılacağını açıkladı. Almanya saati ile 12:00-13:00 arasında gerçekleştirilecek sunumda Blizzard’ın ne duyuracağı ya da sunumun canlı yayınlanıp yayınlanmayacağı ise şu an için belli değil.

facebook müşteri hizmetleri

Eğer Blizzard Gamescom’da yeni bir oyun ya da ek paket duyurursa bu Blizzard için bir ilk olmayacak. Amerika kökenli şirket Diablo 3’ün ek paketi Reaper of Souls’u da 2013’te gerçekleşen Gamescom fuarında duyurmuştu.

Blizzard’ın Gamescom’daki tek odak noktası sunumu olmayacak elbette. Geniş bir alan kiralayan Blizzard, bu alanda fuara gelen konukların Hearthstone, Heroes of The Storm, Overwatch, StarCraft 2: Legacy of The Void ve World of Warcraft oynamasına da izin verecek.

Blizzard’ın da katılması ile Gamescom’a katılacağı kesinleşen şirket ve stüdyoların sayısı beşe çıktı. Daha önce Microsoft ve EA konferans yapacaklarını duyurmuşken, Remedy Entertainment’ın “orada olacağız” sözü ve Sega’nın E3’ü atlayıp direkt Gamescom’a yoğunlaşacağını duyurması zaten dört ismin Gamescom’da olacağını kesinleştirmişti. Blizzard’ın da gelmesi ile bu sayı beşe çıktı.

Almanya’da başlayacak olan Gamescom 5-9 Ağustos arası ziyaretçilerini ağırlayacak. Eğer Almanya’da akrabanız varsa şimdi gidip yanına çöreklenmek isteyebilirsiniz Gamescom için.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir