Blizzard WoW Oyuncularına Ücretsiz Oyun Zamanı Teklif Ediyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

World of Warcraft için bu hafta gerçekten zorlu geçti. Oyuncular Warlords of Draenor‘a bağlanmakta ciddi sıkıntılar çekti. Blizzard, oyuncularının bu mağduriyeti affedebilmeleri için onlara bedava “game time” vermeyi teklif ediyor.

facebook müşteri hizmetleri

Oyunun yapımcılarından J. Allen Brack, oyunculara 5 günlük ekstra oyun süresi verileceğini açıkladı. “Amerika, Okyanusya ve Avrupa bölgesi oyuncularımıza 5 günlük oyun süresi veriyoruz. 14 Kasım’dan beri sıkıntı çektiğiniz farkındayız. Bu oyun süresiyle Warlords of Draenor’dan tam anlamıyla keyif almanızı amaçlıyoruz.” diyerek üzüntülerini belirtti.

Warlords of Draenor, server yoğunluğu ve uzun bağlantı süreleri gibi sorunlarla boğuşuyor. Bir de DDoS saldırılarının yarattığı problemler var tabi ki.  Blizzard, server problemlerini Diablo 3 ile de yaşamıştı, biz de az çekmedik Diablo’dan. Fakat, Blizzard WoW’a ayrı bir önem veriyor. Bu yüzden sorunları kısa sürede çözecektir. Siz oyun oynamanın keyfine devam edin sevgili oyunseverler, sorunlar bir şekilde çözülüyor.

 

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir