Blizzard Yeni Hearthstone Eklentisi İçin İpuçları Veriyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Blizzard’ın sevilen free-to-play dijital kart oyunu Hearthstone bildiğiniz gibi tıpkı diğer Blizzard oyunları gibi ek paketler ve macera setleri ile zenginleşmeye devam ediyor. Oyun için en son bir kaç ay önce Blackrock Mountain isimli bir eklenti çıkmasına rağmen oyuncular yeni ek paket için çok fazla beklemeyecek gibi görünüyor, en azından Blizzard’ın ipuçları bu yönde.

Popüler teknoloji ve oyun sitelerine gönderdiği ilginç parşömenlerle Blizzard, yepyeni bir eklenti paketinin altını çiziyor gibi görünüyor.

Bahsettiğimiz parşömen ise şu;

hearthstonenotice

facebook müşteri hizmetleri

Anlamayanlar için parşömenin çevirisi ise şöyle;

Selamlar, kahraman!

Dünyanın dört bir yanından şampiyonlar Hearthstone için meydana gelecek yeni şeye tanık olmak için toplanıyorlar. Haberler dünyanın dört bir yanına savaş meydanına çağrılmayı bekleyen cesur yeni yüzler görmek için yayılıyor – Yoksa sen de onlardan biri misin?

Savaş için toplanın ve takvimlerinizde 22 Temmuz’u işaretleyin. Büyük haber posta güvercini ile gelmeyecek – neyse ki, artık iletişim için daha iyi yollar var.

Zafer bizi bekler!

Bu görselin internete düşmesinden sonra Hearthstone oyuncuları yeni ek paketin ne ile ilgili olacağını tartışmaya başladı. Gelen tahminler ise yeni ek paketin 2009’da yayınlanan World of Warcraft: Wrath of The Lich King’in 3.1 yamasıyla gelen “Gümüş Turnuva” ile alakasının olacağı.

Şimdiye kadar Hearthstone için üç adet eklenti paketi yayınlandı. Bunlardan The Curse of Naxxramas ve Blackrock Mountain oyuna yeni single-player görevleri ve 30’ar yeni kart eklerken, geçtiğimiz yıl yayınlanan Goblins vs Gnomes eklentisi oyunun ilk gerçek ek paketi oldu ve 120’den fazla kart ekleyerek oyunda köklü değişiklikler de yaptı.

Hearthstone için yeni duyurulacak haber parşömene göre 22 Temmuz’da açığa çıkacak. O zamana kadar beklemekten başka yapılacak bir şey yok.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir