Blizzard’ın Yeni Oyunu Overwatch Duyuruldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Blizzard‘ın, tam 17 yıl aradan sonra, yepyeni bir dünyada geçen multiplayer FPS oyunları Overwatch, hem sinematik hem de oyun içi videolarıyla duyuruldu.

Blizzard‘ın, tamamen kendi oyunları için düzenlediği, etkinliği olan BlizzCon‘da bu sene büyük bir sürpriz ortaya çıktı. 17 yıldır Starcraft, Diablo ve Warcraft evrenleri dışına adım atmamış olan Blizzard ilk defa yeni bir isim ortaya çıkarıyor. Hem de FPS türünde bir oyun.

mercy-screenshot-002.05epQ

facebook müşteri hizmetleri

Yazıyı okumaya başlamadan önce, oyun için yayınlanan sinematik videoyu izlemenizi öneriyoruz:

Hikaye Dünya’nın teknolojik olarak gelişmiş ve güçlendiği bir gelecekte geçiyor. Savaş ile yıpranmış, global kriz içerisindeki bu dünyada, özel kuvvet ekipleri, bilim adamları ve maceracılar tarafından Overwatch isminde bir ekip barışı geri getirmek için toplanıyor. Aradan geçen uzun yılların ardından grubun ünü azalıyor ve en sonunda dağılıyorlar.

Team Fortress 2‘yi oldukça andıran bir görüntüye sahip olan Overwatch, oynanış olarak da tamamen PvP üzerine geliştirilmiş bir oyun olacak. 6 kişilik takımlar halinde oynanacak oyunda, takım arkadaşlarınız ile birlikte bulunduğunuz haritadaki görevleri yerine getirmeye çalışacaksınız.

Sinematik videonun haricinde, kontrol edilebilir karkaterleri de tanıyabileceğiniz oynanış videosu da Blizzard tarafından yayınlandı.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir