Blocks İle Saatinizin Özelliklerini Belirleyin

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Eğer pil ömürlerinin kısa olacağı düşüncesiyle akıllı saatlerden uzak duruyorsanız, Blocks tam ihtiyacınız olan çözümü sunuyor. Saatin sökülüp takılabilen yapısı sayesinde, isterseniz eni pil parçaları ekleyebilir, saatinizin pil ömrünü arttırabilirsiniz.

blocks 1

Blocks üzerine eklenebilen parçalar yalnızca batarya ile sınırlı değil. Eğer isterseniz saatinize GPS, NFC, mikrofon, SIM kart girişi ve vücut değelerinizi ölçen araçlar gibi bir çok özelliği eklemeniz mümkün. Bu parçalar ile hem saatinizin özelliklerini kendinize göre ayarlayabilir hem de görüntüsünü istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Saatin ana ekranının fiyatı 150 dolar olarak belirlenmiş. Buna ek olarak alabileceğiniz pil ve diğer özelliklerin bulunduğu modüller ise parça başına 20 ile 40 dolar arasında değişiyor. Şirket yetkilileri 200 ile 300 dolar değerinde paketler çıkartabileceklerini de belirtiyorlar.

Cihazın normal haliyle pil ömrü 1 gün olarak belirlenmiş. Fakat eklenen her 100mAh değerindeki ek modül ile yarım gün daha uzun dayanıyor.

blocks 2

CES 2015 içerisinde yalnızca konsept çalışmaları ve basit bir prototipi gösterilen Blocks, Haziran ayı içerisinde Kickstarter’da bir destek kampanyası başlatmayı planlıyor. Saatin bu yılın sonlarına doğru resmi olarak piyasaya çıkarılması düşünülüyor.

Blocks için hazırlanan tanıtım filmini aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir