Blocky Run Android İncelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

PANTHE Games tarafından, Android için hazırlanan Blocky Run ile karşınızdayız.

Android cihazlarınızda kısa zaman dilimlerinde eğlenceli oyunlar oynamayı seviyorsanız, Blocky Run aradığınız oyun olabilir. Türk yapımcılar tarafından hazırlanan oyun, küçük boyutu ile cihazınızda fazla yer de kaplamıyor.

Minecraft vari görüntülere sahip bir ortamda blok adamı kontrol ediyoruz. Harita boyunca koşan karakterimiz ile bir yandan engellerden kaçarken, diğer yandan da etraftaki paraları toplamaya çalışıyoruz. Skor üzerine kurulu olan oyunda attığınız her adımda puan kazanıyorsunuz. Alınan paralar ise ekstradan +10 puanı skor tablonuza ekliyor.

facebook müşteri hizmetleri

Oyunun kontrolleri ise hem parmaklarınızı hem de cihazı kullanmanız gerekecek şekilde tasarlanmış. Karakteri sağa sola hareket ettirmek için cihazınızı o yöne çevirmeniz gerekiyor. Karakteri zıplatmak için ise ekranda yukarı doğru parmağınızı kaydırmalısınız. Cihazı yukarı aşağı sallamanın işe yaramadığını, karakterinizi bir kaç kere duvara çarptırdıktan sonra fark edebilirsiniz zaten.

Oyun sınırsız bir haritaya sahip. Engelleri aşarak paraları topluyor ve en yüksek skoru elde etmeye çalışıyorsunuz. Son yaptığınız skor en yüksek skorunuz ile karşılaştırılıyor. Kendinize karşı yaptığınız bir mücadele olarak düşünebilirsiniz.

Sonuç olarak oyun biraz zor gelebilir ve karakteri zıplatmaya alışmanız vakit alabilir. Fakat ufak boyutu ve sunduğu eğlenceli oynanış sayesinde, özellikle kısa süreli boş vakitlerinizde (otobüs veya vapur beklerken, yolculuklarda vs.) kafanızı fazla yormayacak keyifli bir oyun ortaya çıkmış.

Oyunu Android cihazınıza indirmek için Blocky Run Google Play mağazası üzerindeki sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir