Bloodborne Ne Kadar Zorlaşabilir?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Değişmeyen zorluk seviyesi ile tanınan Bloodborne’u daha da zorlaştırmak isteyen bir oyuncu, oyunu herhangi bir bloklama yapmadan bitirdi. Nasıl yaptığını haberimizde anlatıyoruz. Dark Souls ve Bloodborne gibi oyunlarda bir süre sonra standart oynanış oyuncuları sıkmaya başlıyor ve oyuncular kendilerini test etmek için yeni yollar arıyorlar.

facebook müşteri hizmetleri

Kendini zorlamak isteyen oyuncuların yeni taktiği ise herhangi bir bloklama yapmadan oyunu tamamlamak. Tolomeo isimli Bloodborne oyuncusu oyunun temel mekaniği olan bloklamayı hiç kullanmadan oyunu bitirmeyi başardı.

Tolomeo, oyundaki bütün bossları NG +6 zorluk seviyesinde ve karakteri sadece 4. seviyeyken yenmeyi başarmış. Youtube kanalındaki videoları izleyip aldanmamak lazım zira Ludwig the Accursed isimli canavarı kesmek için tam 9 saat uğraşması gerekmiş.

Herhangi bir bloklama veya sağa sola yuvarlanma gibi hareketler yapmayan oyuncu, zırhından fedakarlık edip hareket hızını arttırmış. Bu sayede bosslar daha vuruş yapamadan hızlıca kaçmayı başarıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir