Bloodstained Wii U’ya Da Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Castlevania‘nın Symphony of The Night‘tan beri yapımcılığını üstlenen Koji Igarashi‘nin yeni oyunu Bloodstained, bildiğiniz gibi Kickstarter kampanyasını başarılı bir şekilde tamamlayarak PC ve yeni nesil konsollara çıkış yapmak üzere geliştirilmeye başlandı. Inti Creates tarafından geliştirilen oyun her ne kadar Kickstarter kampanyasını tamamlamış olsa da hala Kickstarter ve PayPal üzerinden bağış toplamaya devam ediyordu. Bu bağışlarla yeterli para da toplanınca Bloodstained’in çıkış yapacağı konsollar arasına Wii U da eklenmiş oldu.

facebook müşteri hizmetleri

“Stretch goals” adı verilen sistemde yapılan bağış arttıkça oyun için gelen özellikler de artıyor bildiğiniz gibi. Bloodstained‘in 3 milyon dolarlık barajında bulunan Wii U çıkışı bağışların toplamının 3 milyonu geçmesi ile resmen aşıldı. Bu demek oluyor ki Bloodstained‘in çıkış yapacağı konsolların arasına Wii U da katılmış oldu.

Barajın devamında ise 3,250,000 doları aşılması durumunda oyuna online multiplayer eklenecek ve 3,500,000 doları aşarsa oyun geçtiğimiz günlerde Sony’nin desteklemeyi bırakacağını açıkladığı PS Vita‘ya da çıkışını yapacak. Sony tarafından ölüme terk edilen konsolun böyle bir oyun kazanacak olması konsolun ömrünü az da olsa yükseltebilir gibi görünüyor.

Tıpkı Castlevania: Symphony of The Night gibi side scroller RPG türünde olan Bloodstained: Ritual of The Night PC, PS4, Xbox One ve Wii U için 2017’ye kadar çıkış yapmış olacak. Hala oyuna bağış yapmak isterseniz oyunun Kickstarter sayfasına buradan ulaşarak oyuna destek verebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir