Blu Studio Energy Şarjı 4 Gün Dayanıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

CEs 2015 kapsamında tanıtılan yeni telefonlardan birisi olan Blu Studio Energy, 4 gün dayanan şarjı ile dikkatleri çekiyor.

Las Vegas’da düzenlenen CEs 2015 içerisinde birbirinden ilginç ürünler tanıtılmaya devam ediyor. Akıllı telefon üreticisi Blu tarafından tanıtılan yeni Stuido Energy isimli telefon modeli, akıllı telefonların en büyük sıkıntısı olan pil ömrü konusuna yoğunlaşıyor.

Akıllı telefon kullanıcılarının en büyük problemi olan pil ömrü konusuna bir çözüm getirmeyi hedefleyen Blu Studio Energy, 5000 mAh değerindeki bataryası sayesinde 4 günlük pil ömrü sunmayı planlıyor.

5 inç HD ekrana sahip olan Blu Studio Energy, 10.4mm kalınlığında olacak. 4 Çekirdekli 1.3 GHz Mediatek 6582 işlemciye sahip olan telefon Android 4.4 Kit Kat işletim sistemi ile geliyor.

facebook müşteri hizmetleri

blu studio energy14

8 megapiksel arka kamerası bulunan cihaz 1080p çözünürlüğünde video kayıt imkanı sunuyor. Ön kamerası ise 2 megapiksel olarak belirlenmiş.

8GB dahili depolama alanı ile gelecek olan cihazın depolama alanı, microSD kart desteği sayesinde, 64 GB’a kadar arttırılabiliyor. Cihaz 1 GB RAM ile gelecek.

Cihazın en dikkat çekici yönü ise bataryası. 5000 mAh Li-Ion bataryası sayesinde, günlük kullanım şartlarında, 4 günlük pil ömrü sunuluyor. 52 saat aralıksız konuşma ve 45 gün bekleme süresine sahip olduğu da belirtiliyor. Ayrıca Blu Studio Energy telefonunuzu, Reverse Charge özelliği sayesinde, başka bir cihazınızı şarj etmek amacıyla güç kaynağına da çevirebiliyorsunuz.

Beyaz, gri, mavi ve altın renk seçenekleri ile piyasaya sunulacak olan cihaz, Ocak ayının sonlarına doğru Amerika Birleşik Devletleri içerisinde satışa sunulacak.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir