Boğaziçi Yazılım Adından Söz Ettirmeye Devam Ediyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Günümüzde adı henüz işitilmeye ve konuşulmaya başlamış olsa da yazılım, geleceğin parlayan yıldızı olma yolunda tartışmasız büyük çapta bir gücü ihtiva ediyor.

Globalleşen ve teknoloji tabanlı gelişen dünyada yazılıma duyulan ihtiyaç her geçen gün artıyor. Bu bağlamda pek çok yazılım firması yazılımın çeşitli dallarında sesini duyurmak istiyor. Bunu yaparken çözüm ortaklarına da fazlasıyla gereksinim duyuluyor.

Boğaziçi yazılım, 1991’den bu yana küresel boyutta lider yazılım firmalarının Türkiye ayağı olup, aynı zamanda çözüm ortaklığında ve danışmanlıkta da pek çok başarıya imza atmıştır. IBM Türkiye için çözüm ortaklığı sunarken diğer yandan Siemens PLM’in de Türkiye temsilciliğini üstlenmektedir.

facebook müşteri hizmetleri

Firma; tasarım, simülasyon ve imalat için efektif çözümler sunan nx teknolojisi ile süreci kısaltmaktadır. Bu teknoloji uygulanan proseslerde süreyi, dayanıklılığı olumlu etkilemektedir.

İmalat yapan şirketler, kısa zamanda iş çıkarırken en yüksek kaliteyi arzulamaktadır ve kullanılan nx cad teknolojisi maliyeti azaltırken ürün döngüsünü de minimale indirmeyi hedeflemektedir.

Bilgisayar bazlı imalat yapan şirketlerin karşılaştığı güçlükler yine firmanın temsil ettiği Siemens PLM’nin kullandığı nx cam teknolojisi ile makine işleme araçlarında maksimum düzeyde kazancı sağlayan sonuçlara ulaştırmaktadır. Firmanın daha birçok alanda ne denli başarılı olduğu, detaylarıyla 

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir