Bonus kart ile gittigidiyor.com’da 6 taksit avantajı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bonus yaşamınızın her alanında size özel ayrıcalıklar ve kampanyalar sunmaya devam ediyor. Siz de Bonus kredi kartına sahipseniz Bonus’un hayatı kolaylaştıran özelliklerinden ve size özel fırsatlarından hemen yararlanabilirsiniz.

Bonus’un kullanıcılarına sunduğu gittigidiyor bonus kampanyası kapsamında 31 Ocak 2016 tarihine kadar gittigidiyor.com’dan Bonus kartla yapılan harcamalarda 4 taksitli işlemlere +2 taksit Bonus’tan hediye. Böylece Bonus kartı olanlar gittigidiyor.com’dan yapacakları alışverişleri 6 taksitle ödeme şansına sahip oluyorlar.

facebook müşteri hizmetleri

Garanti Bonus, Flexi, Money Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express kartlar, Sanal Kartlar, Deniz Bonus, TEB Bonus, ING bonus, Şeker Bonus, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus ve PTT Bonus kartlarından birine sahipseniz bu benzersiz kampanyayı sakın kaçırmayın.

+2 taksit kampanyası, Vadeli Taksit, Bonus Flexi ve Bonus Genç, Fibabanka Bonus Ticari kartlar, Deniz Bonus Ticari kartlar, ING Bonus Ticari kredi kartlarıyla yapılan alışverişlerde de geçerli.

Flexi Kart sahiplerinin de kampanyadan yararlanma imkanı var. Bunun için Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonu numaralarından, “EVET GITTIGIDIYOR” yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın son altı hanesini 3340’a SMS göndererek kampanyadan yararlanabilirler.

Bonus kart sahiplerine sunulan hizmetler oldukça fazla. Bunlar arasında en dikkat çeken avantaj Bonus ekstre atlatma özelliği. Bonus Ekstre Atlatma ile ekstre borcunun minimum tutarının ödenmesi sonrasında kalan borç tutarının bir sonraki ekstre dönemine kadar ertelenmesi mümkün hale geliyor.

Bonus’un devam eden cazip kampanyaları hakkında detaylı bilgiye Bonus.com. tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir